6 Gece 7 Günlük Ekonomik Japonya Tur Programı

1: Gün: Dönemin Uygun Hava Yollarıyla Japonya’ya uçuyoruz. Japonya’da passaport giriş işlemleri bittikten sonra Türk rehberimizle otelimize gidiyoruz. Otel check-in işlemlerinden sonra ilk akşamı dinlenerek geçiriyoruz.

Cep: 0553 678 26 81
Günün her saati arayabilirsiniz ya da whatsapptan mesaj atabilirsiniz.

2. gün: Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra hep beraber Tokyo panoramik şehir turumuza başlıyoruz. İlk olarak Kraliyet Sarayı, İmparator Meiji’ye adanmış Meiji Tapınağını ziyaret ediyoruz. Ginza ve Hibiya’yı gördükten sonra Harajuku’daki ahşap evleri görmeye gidiyoruz. Öğle yemeğimizi alıp Shibu’ya ve Shinjuku’yu geziyoruz. Sonra otelimize dönüyoruz.

3. Gün: Sabah kahvaltısından sonra Tokyo’nun dünyaca ünlü Tsukiji balık pazarı’na hareket ediyoruz. Burada suşi ve deniz ürünlerinden oluşan öğle yemeğimizi yiyoruz. Tsukiji bölgesi gezisi sonrası Asakusa Bölgesi’ne hareket ediyoruz. Asakusa bölgesinde bulunan Sensoji Tapınağını ziyaret ediyoruz. Japonya’nın ve Dünya’nın elektronikte en ünlü yeri kabul edilen Akihabara’yı geziyoruz. Ve buradan otele dönüyoruz.

4. gün: Yine sabah kahvaltısından sonra 2 saat sürecek keyifli bir yolculukla, eski çağlardan beri Japonya halkının kutsal kabul ederek taptığı 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Fuji ve Hakone Milli Parkı’nı görmek için yola çıkıyoruz 2 saat yıolculuk le ulaşacağımız Milli Park’ta; Fuji Ziyaretçi Merkezi’ni gezip Fuji Dağı’nın 5. Etabına kadar çıkıyoruz. Fuji dağı sonrası otele dönüyoruz.

5. Gün: Sabh kahvaltısından sonra Tokyo’nun önemli yerlerinden Tokyo Camii, Tokyo Ulusal Müzesini geziyoruz ve Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan Japonya’nın en güzel yerlerinden birisi olan Nikko Chunzenjiko Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Burada Kegon Şelaleri’ni görme fırsatımız da oluyor. Burada yerel bir restoranda öğle yemeğimizi yiyoruz, ardından 14.500 işçi tarafından günümüzün parası ile 300 milyon dolara mal olan Toshogu Mabedi’ini görüyoruz. Ve otelimize geri dönüş yapıyoruz.

6. Gün: Sabah kahvaltısından sonra misafirlerimizle yaptığımız istişare sonucunda çoğunluğun talebi göz önüne alınarak tur programı düzenliyoruz veya rehber eşliğinde serbest gezme ve ve alışveriş fırsatımız oluyor.

7. Gün: Kahvaltıdan sonra uçak check’in zamanına kadar serbest zaman ve araçla Havalimanına transfer.

Fiyata dahil olan hizmetler: Ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri, konaklama, öğle yemekleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, müze ören yeri giriş biletleri, havalimanı, otel, şehiriçi transfer hizmetleri, zorunlu seyahat sigortası..
Dahil olmayanlar: Yurtdışı çıkış vergisi, kişisel harcamalar, konaklama haricindeki oda servisleri(minibar, masaj vb), akşam yemekleri..

2650 $